MartinPodujatia

Noc literatúry v Martine

Bod 241 Martin
22.05.2019
17:00

Noc literatúry je medzinárodné podujatie, ktoré organizujú České centrá, a ktoré v jeden večer spája literatúrou mestá na Slovensku, Čechách a v partnerských krajinách projektu v Európe. Už po tretí krát zaznejú úryvky súčasných prekladov zo všetkých zúčastnených krajín aj v Martine a vy tak budete môcť opäť zažiť literatúru trochu inak.

V stredu 22.5. si od 17:00 do 22:00 na šiestich zaujímavých miestach mesta vypočujete úryvky zo šiestich súčasných európskych diel, v podaní šiestich zaujímavých osobností života mesta. Už teraz sa môžte tešiť na pestrú paletu zážitkov a príbehov na nečakaných miestach Martina.

Vďaka partnerskej podpore kníhkupectva Artforum sme pre Vás pripravili aj zlosovanie o knihy, z ktorých ukážky budete počuť. Ak prejdete všetkých šesť miest a s opečiatkovaným bulletinom prídete na jedno vybrané miesto, budete môcť vyhrať jednu z kníh, z ktorej sa čítalo. A v hre je aj poukaz na nákup kníh v kníhkupectve Artfórum. Zároveň na mieste žrebovania aj slávnostne ukončíme Noc Literatúry..

Vstup do všetkých miest čítaní je voľný

Share: