Aktuality

Na žilinskej plavárni je možné opäť relaxovať v saune


Mestská krytá plaváreň v Žiline opätovne otvára po letných prázdninách saunu a návštevníci sa môžu tešiť na niekoľko nových služieb.

Všetci milovníci si môžu v priestoroch mestskej plavárne vychutnať saunovanie.V odpočivárni pribudli nové moderné polohovateľné ležadlá z teakového dreva, ktoré nahradili pôvodné dvadsaťročné. Ďalšou z noviniek je možnosť využitia inhalačnej kabínky s aerosólovým morským kúpeľom. Za tento kúpeľ si nemusia návštevníci priplatiť, bude v cene vstupného. Bližšie informácie nájdu záujemcovia na stránke www.morskykupel.sk.

Po novom predĺžila mestská plaváreň otváracie hodiny v saune o ďalších 7 hodín. Pondelok je sanitárny deň, počas pracovného týždňa je sauna otvorená od 11.00 do 20.30 hod., v sobotu je k dispozícii od 10.00 do 20.00 hod. a v nedeľu od 9.00 do 20.00 hod.

Od prvého septembra sa zmenil cenník vstupného do sauny. Od 11.00 do 15.00 hod. počas pracovného týždňa si dospelý zaplatí za hodinovú návštevu sauny 3,5 eura, dve hodiny ho vyjdú na 6 eur. Zľavnené vstupné na hodinu je 2,9 eura a 4,9 eura za dve hodiny. V poobedňajších hodinách od 15.30 do 20.30 hod. je hodinový vstup pre dospelú osobu 4 eura, dvojhodinový 7 eur. Zľavnený hodinový vstup poobede vyjde 3,2 eura a za dvojhodinový si návštevník zaplatí 5,5 eura. Zákazníci môžu tiež využiť bodovú vstupenku na 30 bodov s ročnou platnosťou, ktorá stojí 55 eur. „K miernej úprave cien sme pristúpili z dôvodu zvýšených prevádzkových nákladov. Vstupné sme nemenili od roku 2008. Kompletný cenník vstupného do sauny je dostupný na internetovej stránke mestskej plavárne,“ vysvetlil riaditeľ plavárne Jaroslav Koválik.

Novinkou v žilinskej saune je aj aerosolový morský kúpeľ

Autor: Andrea Šebeňová

Zdroj: Mestský úrad v Žiline

Share: