AktualityKrasňany

Smrteľná dopravná nehoda: vodič zišiel z cesty a niekoľkokrát sa s autom prevrátil


Len 34 – ročný muž prišiel pri nehode v katastri obce Krasňany o život. Podľa polície z doteraz nezistených príčin zišiel na svojej dodávke z cesty, narazil do svahu a niekoľkokrát sa s autom prevráti. Utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

K dopravnej nehode so smrteľnými následkami pre vodiča došlo dnes hlboko v noci – pred pol druhou hodinou ráno pri obci Krasňany.  

“Na základe doteraz vykonaného šetrenia bolo zistené, že 34 ročný vodič (z okresu Žilina) viedol nákladné motorové vozidlo Volkswagen v smere jazdy od Terchovej, okres Žilina na Žilinu. Pri prejazde miernou ľavotočivou zákrutou z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom mimo vozovku vľavo, kde narazil do svahu. Následne sa vozidlo niekoľkokrát prevrátilo,” informoval hovorca žilinskej polície Radko Moravčík. 

Vodič utrpel pri nehode zranenia, ktorým na mieste podľahol. “U nebohého vodiča bude vykonaná pitva. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 5.000.-€. V súvislosti s touto tragickou dopravnou nehodou bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia,” dodal hovorca polície. 


-vr-, snímka Polícia SR 

Share: