Program kín

Program kina Ster Century Cinemas v OC Mirage Žilina, od štvrtku 16.5. 2019 do stredy 22.5.2019

Daddy cool        Kliknite pre zakúpenie vstupenky

Daddy Cool, slávny hit Boney M, dal názov bláznivej komédii o štyridsiatnikovi, ktorý si doma založí materskú škôlku a vedie ju hlavne veľmi svojsky.
Adriena odkopne jeho priateľka, pretože sa vôbec nespráva ako zrelý muž, ale skôr ako tínedžer. Bez zodpovednosti, bez ambícií, bez poriadnej práce, no i napriek tomu vždy v pohode. Keď sa spoznali, zábava bolo to najdôležitejšie. Časom ale všetci okolo dospeli… až na neho. Adrien zostal tvrdohlavým flákačom a teraz sa nestačí čudovať, keď naň ho jeho priateľka Maude srší hromy a blesky. Už by chcela mať rodinu, ale nejde mať deti s dieťaťom.
Adrien si ale zachová chladnú hlavu a vymyslí senzačný plán, ako ukázať, že je dospelý a zodpovedný rovnako ako ostatní dospelí a zodpovední. Je to plán toho najťažšieho kalibru s najrýchlejšou účinnosťou. V ich spoločnom byte si založí súkromné jasle. Záujemcov je veľa a z Adriena je za veľmi krátky čas „otec na plný úväzok“. Lenže. . . deti sa pohybujú, dokonca každé iným smerom. Akonáhle to ide, tak sa o niečo buchnú, vedia byť hlučné, oproti predpokladu, že celý deň nespia, chcú jesť, chcú aj piť, potrebujú prebaliť, a opäť sa pohybujú a opäť každé iným smerom. Adrien zostáva v pokoji, cigaretku za žiadnych okolností neodkladá a na každý problém nájde nejaké originálne riešenie. Do rodičovských učebníc sa pravdepodobne nedostane, ale šanca na udržanie detí nažive tu nejaká je. A s ňou aj šanca na návrat k priateľke.

Ugly dolls     Kliknite pre zakúpenie vstupenky

Postavičky UglyDolls si žijú svoj bezstarostný život v mestečku Uglyville, kde je vítané všetko iné,zvláštne, a nikto nikoho neposudzuje podľa toho, ako vyzerá. Moxy však nie je spokojná, a preto nahovorí niekoľko svojich kamarátov, aby odišli z malého mesta a vydali sa hľadať „Veľký svet“, kde má každá hračka skutočného parťáka – ľudské dieťa. Objavia však niečo iné… Inštitút dokonalosti je zariadenie, v ktorom vychovávajú dokonalé hračky. Lenže vo väčšine prípadov je dokonalá iba fasáda, ktorá mnohých núti skrývať aj tie najmenšie chybičky krásy, ale vyhoveli prísnym kritériám. UglyDolls zrazu začínajú chápať, čo znamená byť odlišný, keď niekto túži byť milovaný. Nakoniec ale prídu na to, že nemusíte byť perfektní, aby ste boli úžasní, pretože najviac záleží na tom, kým naozaj ste.

John Wick 3: Parabellum     Kliknite pre zakúpenie vstupenky

V tretej časti tejto adrenalínovej akčnej série má super zabijak John Wick (Keanu Reeves) k smrti tak blízko, ako nikdy predtým. Na jeho hlavu bola vypísaná odmena 14 miliónov dolárov, čo zmobilizovalo armádu lovcov odmien. Potom, ako zabije člena tajného medzinárodného združenia nájomných vrahov, je John Wick exkomunikovaný a stane sa z neho štvanec na úteku. Elitní zabijaci z celého sveta sledujú každý jeho krok a sú pripravení okamžite využiť aj to najmenšie zaváhanie.

Brightburn Kliknite pre zakúpenie vstupenkyh

Nový horor pod producentskou záštitou Jamesa Gunna, režiséra Strážcov Galaxie.
Čo sa stane, keď dieťa z iného sveta pristane na Zemi, ale namiesto toho, aby sa stalo hrdinom, pretvorí svoje superschopnosti v zlovestné činy?

Zranené srdcia Kliknite pre zakúpenie vstupenkyh

Jedna žena a dvaja muži vo vojnou zničenom meste. KeiraKnightley v úlohemanželky britského dôstojníka prichádza do zničeného Hamburgu, kde spoznáva nielen následkyvojnových hrôz, ale aj jedného sympatického Nemca.
Povojnové Nemecko v roku 1946. RachaelMorgan (KeiraKnightley) prichádza do rozbombardovaného Hamburgu, aby sa stretla so svojím manželom Lewisem (JasonClarke), britským plukovníkom. Ten je poverený obnovou zničeného mesta, v ktoromstále vládne chaos a beznádej. Vo chvíli kedy sa vydajú do svojho nového domova, je Rachaelzaskočená neočakávaným rozhodnutím, ktoré Lewis urobil – dom budúobývať spolu s jeho predchádzajúcimnemeckým vlastníkomStefanemLubertom(Alexander Skarsgård) a jeho dospievajúcou dcérouFredou (Flora Thiemann).
Rachaelstratilacezvojnu syna pri nemeckých náletochna Londýn, a tak vnímabývanie s nedávnym nepriateľom ako nemysliteľné.Medzi ňou a Stefanomvzniká silné napätie. Keď zistí, že aj on utrpel cez vojnu veľkú osobnústratu, začína sa jej postoj meniť. Povinnosťami zaneprázdnený Lewis až veľmi neskoro zistí, že jej pôvodné odmietanie a zármutok vystriedala vášeň a zrada.
Film Zranené srdcia bol natočený podľabestseleru spisovateľaRhidianaBrooka, k jeho pozoruhodnému príbehu ho inšpirovalo rozprávanie jeho starého otca. Natáčaniefilmu prebiehalo aj v Prahe a v ďalších českých mestách.